Sezona nova, scenarij isti! SRAMOTA!

Kakav bi to bio početak sezone da smo upisali pobjedu?? Gotovo nezamisliv…složili su se s tim i suci Lobel Jira i Velimir šoić koji su usmjerili utamicu u nedjelju.

Nezamislivo je da nadzornik Gordan Vukušić nije cijelu utakmicu reagirao na inače trenera protivničke momčadi koji je bez prava nastupa bio na utakmici i cijelo vrijeme vrijeđao našu momčad, suce i samog tog nadzornika pa čak na trenutke i sjedio pored njega. Za najmanju uvredu slijedi kazna a kamoli ne za 60 minuta torture i presinga koje je taj tiranin vršio nad svima postavlja se opet pitanje…šta je on imao raditi na utakmici uopće?? Zakazao je HRS, ZRS, zakazale su službene osobe na utakmici, zakazali su svi! Najžalosnije je što se nemožeš požaliti nikome, nitko nemože zaustaviti to što se našem klubu kao predstavniku Krapinsko-zagorske županije radi iz utakmice u utakmicu a svi se rade kao da ne vide i da ih ne zanima, žalosno. zar smo mi zbog toga što smo zagorci osuđeni na poraz prije nego dođemo na utakmicu? Recite ako je tako, nećemo više ni doputovati, uštedit ćemo novaca a bome i živaca jer spomenik treba dić dečkima koji su 60 minuta na parketu morali prolaziti tu nepravdu i trpiti ispade pojedinaca. Put nas košta, svaka ta kazna nas opali po džepu a najviše od svega boli kad moraš plačati tuđe greške.

No utakmica sama po sebi i nije bila loša. Naši dečki kolko god su mogli, borili su se i postavili kao bolji protivnik. Bolji, moramo reći jer da nisu ranije spomenuti suci na našem vodstvu od 2 razlike isključili do tada našeg najboljeg igrača Mikulca i odmah zatim i Martinića, siguran sam u pozitivan rezultat utakmice. No što bi onda bilo? Nebi živi izašli iz Dubrave? Vrlo vjerovatno…za manje stvai se prijetilo, bušile su se gume i ostale nezrele i balave spačke po kojima je taj rukometni klub poznat.

Uz to spomenimo da su naši dečki gotovo stalno igrali sa igračem manje jer nebi bilo ravnopravno da smo igrali 7 na 7…pobjedili bi možda jel? Nezamisliv je taj sudački kriterij…

Što spomenuti za kraj? A evo ništa…nemožemo se nikome žalit, moramo trpit ali je pitanje do kad? Koliko će još ti pošteni mladi dečki moći izdržat da ih netko na očigled krade? Kolko će uvreda još moći izdržat? garantiram ne puno i ne dugo…okrećemo se subotnjoj tekmi protiv Zlatar bistrice di budemo među domaćim ljudima pa se jednom valdja nećemo osjećati kao “outsideri” osim ako nas sudačka organizacija opet ne iznenadi!

ZG Dubrava 3 – RK Bedekovčina 29:26

ZG Dubrava 3:
Kolak 1, Anzulović 4, Slunjski 2 (2), Vukasović 2, Šimatović 3, Kušan 2, Smolković 1, Boić, Prskalo, Gavrić 1, Kolak 3 (1), Mirosavljević 7, Milak 3, Sabolevski, Biličić. Trener: Varga

RK Bedekovčina:
Jus, Srebak 3, T.Bešenić, Martinić 2, Mikulec 8, Komar 5, Koprek, Kardaš 4, Sovec, Skočaj, B.Bešenić, Mladinić, Pripeljaš 4 (1). Trener: Despenić

Bookmark the permalink.

Comments are closed.