SENIORI – 1. KOLO Međužupanijska liga – sjever

U 1. kolu seniori RK Bedekovčina na domaćem terenu svladali su momčad RK Jamnice sa retultatom 25-19. Ovom pobjedom najavljujemo početak natjecateljske sezone 2015./2016., ali i povrat kategorije SENIORA u natjecateljski sustav.
Sljedeći vikend RK Bedekovčina opet je domaćin. Tako da vas očekujemo u što većem broju na tribinama športske dvorane u Bedekovčini jer time ćete u 2. kolu pružiti našim rukometašima podršku i dodatno ih motivirati za novom pobjedom!!!

Bookmark the permalink.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>