RK Bedekovčina – RK Zlatar Bistrica 35:19

Dana 7.12.2010. na treningu RK Bedekovčina, odigrana je prijateljska trening utakmica između kombiniranog i pomlađenog sastava Bedekovčine i momčadi Zlatar Bistrice. Priliku je u redovima Bedexa dobilo 17 igrača od kojih se 11 upisalo u strijelce. Danijel Pripeljaš se opet nazabijao te je u svoje dobiveno vrijeme upisao 8 pogodaka. Mikulec i Kardaš su po 4 zabili dok su ostali utrpali po 2 ili 3 komada svaki. Po prvi puta u momčadi Bedekovčine zaigrali su kadeti Ivan Gorupec i Karlo mak, 14 godišnjaci pred kojima je velika budućnost. Čestitke cijeloj momčadi na odlično odrađenom treningu pred jednu od najvažnijih utakmica u sezoni u nedjelju 12.12. u 17h kada nam u goste dolazi Maksimir.

Za Bedekovčinu su nastupili: Latin, Jus, Galac, Jakuš 3, Šimunaj 2, Srebak 2, T.Bešenić, Martinić 3, Novak 2, Mikulec 4, D.Pripeljaš 8, N.Skočaj 1, Kardaš 4, Sovec 3, Mak, Gorupec, T.Pripeljaš 3

Bookmark the permalink.

Comments are closed.