Razbijena RK Sloga!!! 24-34!

Utakmica trećeg kola protiv Sloge odigrana je u nedjelju (18:30) u Samoboru. Zbog niza problema došli smo u dosta oslabljenom sastavu ali s istim cljem-uzeti 2 boda! Nedostajalo je mnogo prvotimaca ( Martinić, Kardaš, Papić, T.Bešenić ) te drugi vratar Skočaj. S druge strane je bilo i viška protivničkih igrača (čak 21) ali naravno nakon zagrijavanja njih 5 moralo je otići na tribine jer u zapisniku je dozvoljeno 16 igrača. Na prvi pogled momčad Sloge izgledala je daleko nadmočnije nego mi ali već nakon prvih 10-15min utakmice smo pokazali da to nije tako odvojivši se na 5-6 razlike. Zadnjih 5min poluvremena nanizali smo nekoliko grešaka i otišli na odmor sa samo 4 gola razlike. Od prve minute drugog dijela RK Sloga stavlja posebne čuvare-flastere na Mikulca i Pripeljaša i polako počinje sustizanje vodstva koje nije dugo potrajalo jer smo zabili nekoliko kontri i pulukontri koje su proizašle iz njihovih grešaka u napadu i tako se odvojili na 6-7 razlike kojih smo do kraja utakmice povisili na konačnih 10!! Najbolji u našim redovima bio je Tihomir Pripeljaš koji je dao 13 pogodaka, dok su ostali zabili po 3-4.
Također valja napomenuti da su neki igrači još bez ijednog trenigna, dok su neki skupili par treninga koji su održani na vanjskom igralištu i tek ovaj tjedan krećemo s dvoraniskim treninzima budući da smo uspjeli podmiriti dugove i unaprijed platiti dvoranu. Sljedeće kolo igramo u dvorani SŠ Bedekovčine protiv RK Pavleka! Očekujemo nove bodove!!!!!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.