Prvi poraz! 26-27!

U subotu u 15:00 u dvorani SŠ Bedekovčine igrali smo utakmicu protiv RK Pavleka, mlade ekipe iz Zagreba. Već na početku utakmice stvorili smo prednost koju smo održavali cijeli tijek utakmice. Najveću prednost ( 5 razlike ) imali smo 15min prije završetka utakmice no nažalost nismo imali sreće. Nanizali smo previše grešaka koje su nas koštale 2 boda. Nekoliko promašenih napada, nekoliko tehničkih pogrešaka u napadu, nekoliko isključelja po 2min, sve to u zadnjih 15min. Iz toga se vidi nedostatak treninga i pripremljenosti cijele ekipe što ćemo pokušati popraviti tokom sezone. Kod naše ekipe najviše su golova postigli Rudi Papić koji je mrežu zatresao 8 puta te Tihomir Pripeljaš koji je zabio 11 puta, ali ni to nije bilo dovoljno da izvučemo barem bod.
Sljedeća utakmica je u nedjelju  21.10. protiv RK Trnja, povratnika iz 3. lige. Uz veću koncentraciju tijekom utakmice i smanjejem broja pogrešaka možemo računati na pobjedu!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.