Prvi gostujući poraz!

U nedjelju u večernjem terminu odigrali smo utakmicu s Maksimir Pastelom u njihovoj dvorani. Maksimir Pastela je vodeća ekipa u ligi i zato nismo bili baš previše optimistični uoči utakmice. Poveli smo na početku utakmice i to je bilo jedino vodstvo koje smo imali u cijeloj utakmici. Pastela nas je izkontrirala i u napadu potpuno nadigrala našu obranu. Na kraju smo mogli biti sretni što nismo izgubili sa više razlike.
Utakmica bi sigurno bila daleko zanimljivija da imamo barem 2 treninga tjedno pa da se možemo više pripremiti ali ništa od toga. U odnosu na nas, M. Pastela ima 4 treninga tjedno i razlika u igri je bila očita.
Sljedeće kolo igramo doma u dvorani SŠ Bedekovčine s početkom u 12:30. protiv ekipe Sesveta koja također ima sve pobjede do sada kao i Maksimir Pastela.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.