Podjela bodova u kutiji šibica!

Potpuno nezasluženo, Bedekovčina je remizirala sa Rekreativcem.

Od početka utakmice do zadnjih 15 minuta, Bedexi su imali vodstvo i konce u svojim rukama a onda nažalost scenarij kojeg smo navikli gledati u svakoj utakmici, loša završnica i spašavanje rezultata. Na poluvrijeme se otišlo sa 15:18 u korist Bedekovčine a prednsot od 3 gola smo imali do same završnice kad se koncentriranijom pokazala momčad Rekreativca. Do kraja slijedi borba gol za gol a Bedekovčina nakon odlične realizacije uspjeva zadržati napad i obraniti se za konačnih 28:28. Iako je osvojen bod, nikako nemožemo biti zadovoljni ovakvom igrom. Utakmica je inače bila relativno mirna, bez puno isključenja (po 2 na obje strane). U korist nam ide da je Maksimir pastela remizirala sa Zlatar Bistricom a Silent je izgubio od Trnja tako da smo skočili na 3.mjesto koje dijelimo sa Silentom.
Sljedeći vikend očekuje nas žestoka utakmica protiv ranije spomenute, Maksimir pastele u gostima.

RK Rekreativac – RK Bedekovčina 28:28

RK Bedekovčina:

Jus, Komar, Jakuš (7), Šimunaj (2), Srebak (7), Marinić (1), Novak (4), Mikulec (5), Pripeljaš (2), Koprek, Sovec, Latin, Z.Skočaj, Galac

Bookmark the permalink.

Comments are closed.