Počeo drugi dio sezone!!

Nakon duže stanke, napokon je počeo i proljetni dio sezone. Bez odrađenih priprema i bez i jednog treninga, dočekali smo ekipu RK Sileta koja u prvom dijelu prvenstva nije pokazala neke prevelike kvalitete, stoga je bilo za očekivati da ćemo izvući “glatku” pobjedu.
Malo smo slabije ušli u utakmicu i dopustili ekipi Silenta da kolko tolko drži priključak. Ipak do kraja poluvremena radimo razliku od 5 golova prednosti i tako odlazimo na odmor. Početkom drugog poluvremena utakmica je bila praktički riješena. Napad Silenta igrao je slabo, imali su puno promašenih udarca i izgubljenih lopti što smo mi iskoristili i zabili im puno lakih golova iz kontri te polukontri. Do kraja utakmice prednost je narasla na 15 golova razlike,a krajnji rezultat bio je 43:28!
Sljedeća utakmica je gostovanje u Zagrebu kod mlade ekipe C.O. Zagreba.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.