Pobjedom u završnicu sezone

U nedjelju, 15.5. 2011., Bedekovčina je bila domačin pretposlijednjoj momčadi prvenstva, RK Odema iz Zagreba. Bedexi su nastupili bez Zvonimira Skočaja i Danijela Pripeljaša sa povratnikom u momčad nakon teške bolesti, Tihomirom Pripeljašem. U prvom poluvremenu nakon dobrog otvaranja Bedekovčine, razigrala se i Odema te do poluvremena igramo na 2-3 gola razlike da bi na kraju na odmor otišli sa 13:12 u korist Bedekovčine. U drugom poluvremenu Bedekovčina odličnim obranama Jure Kopreka koji je bio prvo ime susreta i mnogo boljom igrom u napadu i obrani, bježi Odemi te do kraja radi 9 golova razlike za konačnih 30:21. U redovima Bedekovčine uz golmana Kopreka, najviše su se istaknuli Marijan Jakuš sa 9 te Matija Kardaš sa 7 pogodaka. Sljedeću utakmicu Bedekovčina igra u gostima  protiv Maksimira 2 iz Zagreba a sezonu će Bedexi zaključiti sa domaćom utakmicom protiv RK Pavleki iz Zagreba 29.svibnja.

RK Bedekovčina – RK Odema 2 30:21 (13:12)