Pobjeda za kraj sezone

U poslijednjem kolu međužupanijske rukometne lige, Bedekovčina je ugostila momčad Pavleka iz Zagreba. Rezultat nije bio imperativ što je Bedekovčina i doslovno shvatila te dozvolila mladoj momčadi Pavleka da se razigra i parira. U prvom poluvremenu Bedekovčina cijelo vrijeme drži 3-4 gola razlike no prilike i promašaji su se nizali na obje strane. Na poluvrijeme se otišlo sa 16:13 a u nastavku gledamo mnogo opuštenije obje momčadi. Mislima su već bili na kraju sezone što se i po igri primjetilo. No Bedekovčina uspjeva nadigrati Pavleke i na kraju minimalno slaviti 30:29. Bedekovčina je tako završila sezonu na 3.mjestu a dobra vijest je da je Bedekovčina nezna za poraz kod kuće već punih 15 kola. U redovima domaćina najviše je doprinjeo Marijan Jakuš sa svojih 10 pogodaka koji je ujedno i najbolji strijelac sezone kod Bedekovčine sa svoja 102 pogotka. Solidnu utakmicu pružili su i Denis Mikulec sa svojih 7 te Matija Kardaš sa svojih 5 pogodaka. Valja opet istaknuti i mladog perspektivnog vratara Juru Kopreka (18) koji je već nekoliko utakmica za redom glavna karika Bedekovčine te je opet pružio niz odličnih obrana te tako držao Bedekovčance u igri. U redovima gostiju istaknuo se Buden sa 7 pogodaka. Sezona je za Bedekovčinu završila te se okreću planovima i pripremama za slijedeću sezonu koja počinje krajem 9.mjeseca. U tjednu koji je pred nama očekuje nas još prijateljska utakmica kadeta Bedekovčine protiv RK Libra Tehničar iz Zagreba koja je na rasporedu u četvrtak u 20h.

RK Bedekovčina – RK Pavleki 30:29 (16:13)

RK Bedekovčina:

Jus, Jakuš 10(7), Srebak 2, T.Bešenić 4, Martinić 1, Mikulec 7, D.Pripeljaš 1, Koprek, Kardaš 5, Sovec, Latin, B.Bešenić, Galac, Mladinić

Trener: Zoran Despenić

RK Pavleki:

Pavičić1, Vinković 3, Fileš, Buden 7, Vrpoljac 5, Mašić, M.Butorović, T.Butorović, Ilić 2, Budi 5, Peterlin 6(4)

Trener: Dražen Badžek

Sedmerci:

Bedekovčina: 7/8

Pavleki: 4/4

Isključenja:

Bedekovčina – 10 minuta

Pavleki – 6 minuta

Bookmark the permalink.

Comments are closed.