Pobjeda za kraj polusezone!

Na gostovanju u Sutinskim vrelima, rukometaši Bedekovčine došli su do nove pobjede i do nova 2 boda priv ekipe RK Pavleki iz Zagreba. Zbog nezgodnog termina i ozljeda Bedekovčina je nastupila u pomlađenom i prorjeđenom sastavu no svejedno su dečki odigrali super utakmicu i pokazali rukometnu nadmoć te na kraju slavili sa 31:25.

Nakon dosta rezerviranog početka, Bedekovčina preuzima inicijativu i dolazi do prednosti od 14:8 na poluvremenu. Rezultat je to odličnih obrana Latina i solidno organiziranih napada. Nakon početka drugog poluvremena sve je krenulo još i bolje za Bedekovčinu do 36. minute kada je u sudaru sa protivničkim igračem, Nikola Latin pretrpio ozlijedu i još pri tom zaradio crveni karton. Nikola je hitnom pomoći prevezen u bolnicu a mjesto na golu zauzeo je Novosel. U drugom poluvremenu trener Mikulec miješa momčad pa su priliku dobili svi dečki koji inače nemaju veliku minutažu. Na odličan način iskoristili su šanse pa su tako Sovec i Galac utrpali svaki po 3 komada. Najefikasniji igrač bio je standardno odličan Denis Mikulec koji je sa 9 golova pridonio pobjedi. Šimunaj je utrpao 6 a jednog manje dao je Matija Kardaš. Od gostiju sa 12 pogodaka dominirao je Hrvoje Buden dok su ostali dali po jedan ili dva gola. Čestitke još jednom cijeloj momčadi na dobroj polusezoni i dobroj igri!

Ovo je bilo poslijednje kolo a prvenstvo se nastavlja u 3.mjesecu kada Bedekovčina gostuje kod RK Trnje.

RK Bedekovčina:

Novosel, Jus, Galac 3, Jakuš 2, Šimunaj 6, T.Bešenić, Mikulec 9, D.Pripeljaš 3, Kardaš 5, Sovec 3, Latin, Z.Skočaj

Bookmark the permalink.

Comments are closed.