Pobjeda protiv Rudeša na domaćem terenu!

U 8. kolu ugostili smo ekipu Rudeša koja je prije ove utakmice imala samo 2 boda manje od nas. U odnosu na prošlo kolo, nastupili smo u igrački užem kadru, međutim to nas nije omelo u osvajanju nova 2 boda.
Prvo poluvrijeme bilo je rezultatski vrlo napeto. Već smo u prvim minutama poveli sa dva-tri gola razlike, međutim igrači Rudeša nam nisu dopustili da ostvarimo neku ozbiljniju prednost. U zadnjih desetak minuta prvog poluvremena Rudeš uspijeva doći do izjednačenja pa čak i povesti sa jednim golom razlike, ali mi se brzo vračamo i radimo preokret te odlazimo na poluvrijeme sa vodstvom 16-14. Početak drugog poluvremena nije donio ništa novoga u rezultatskom smislu sve dok Rudeš opet nije sustigao našu prednost i poveo sa jednim golom razlike. Nakon toga mi radimo seriju od 10-0 i prelazimo u veliku prednost. Zadnjih desetak minuta utakmice jedino što smo trebali je sačuvati tu prednost što smo na kraju i uspjeli. Krajnji rezultat bio je 35-28!!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.