Pobjeda protiv Rekreativca u 6. kolu!!

Ove subote dočekali smo vrlo solidnu momčad Rekreativca. Valja napomenuti da su se našoj momčad od ovog kola pridružili novi-stari igrači Marijan Jakuš i Danijel Pripeljaš koji su već ovu utakmicu dali velik doprinos, kako u obrani tako i u napadu. Bila je to veoma zanimljiva utakmica za gledatelje sa puno preokreta. Nakon našeg početnog vodstva, momčad Rekreativca radi seriju od nekoliko golova za redom i prelazi u vodstvo koje zadržavaju do kraja poluvremena (10-12). U drugo poluvrijeme ulazimo odlučnije i čvršće i radimo preokret u prvih 15 minuta.Tu se odvajamo na 4-5 golova razlike da bi mirno priveli utakmicu kraju. Uz relativno loše suđenje i za jednu i za drugu stranu, ostvarujemo novu, vrlo važnu pobjedu (30-27) koja nam daje samopouzdanje za utakmice koje slijede.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.