Izvješća

ODIGRANO 1. KOLO

Dana 17.09.2017. odigrano je 1. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK DINAMO ZAGREB  34 – 12

Prva utakmica  ekipe DJEČACI 2004. U  utakmicu ulazimo vrlo dobro te već na samom početku stvaramo 3-4 gola prednosti. Ekipa Dinama u tom periodu nije imala odgovor na našu igru ni u obrani ni u napadu. Do kraja poluvremena rotacijom igrača  i s nekoliko tehničkih grešaka dopuštamo igračima Dinama da poprave dojam, te se na poluvrijeme odlazi s rezultatom 19:5.

U drugom poluvremenu nastavljamo sa dobrom igrom. Protivnik nam sve teže parira što mi koristimo za konstantno povećanje  prednosti. Krajnji rezultat je 34-12. Izrotirali smo cijelu momčad i svi dečki su dobro iskoristili svoju minutažu.

Bravo dečki.

ODIGRANO 2. KOLO

Dana 24.09.2017. odigrano je 2. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK JAMNICA – RK BEDEKOVČINA  20 – 20

Početak utakmice izjednačen no tada protivnik bježi na +3. U napadu se dosta mučimo, a i obrana nam nije na pravoj razini. Tako da na odmor odlazimo sa 5 golova zaostatka. Rezultat na poluvremenu je 12:7.

Drugo poluvrijeme otvaramo serijom 6:0 i prelazimo u vodstvo. Do samog kraja utakmice je bilo jako neizvjesno, te su se u vodstvu izmjenjivale obje ekipe. Svakoj ekipi pripalo je po poluvrijeme tako da je krajnji rezultat zadovoljavajući za obje ekipe. Rezultat utakmice je 20:20.

Bravo dečki!!

ODIGRANO 3. KOLO

Dana 30.09.2017. odigrano je 3. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK SLOGA SN  20 – 17

U  utakmicu ulazimo nervozno i sa puno pogrešaka u napadu i obrani, tako da gosti ostvaraju početnu prednost od 2 gola. Tek u 7. minuti upisujemo  prvi pogodak. Gotovo cijelo prvo poluvrijeme igra se gol za gol. Pred kraj poluvremena uspijevamo se odvojiti tako da na poluvrijeme odlazimo rezultatom (11-7).

U drugom poluvremenu nastavljamo sa dobrom igrom. Protivnik nam sve teže parira što mi koristimo za povećanje  prednosti.  Sredinom poluvremena stvarujemo prednost od 6 golova. Tada uvodimo igrače sa manjom minutažom što protivnik koristi i smanjuje našu prednost. Tako da je kranji rezultat 20-17.

Svi dječaci dobili su priliku igrati , te su uspješno iskoristili svoje minute.

ODIGRANO 4. KOLO

Dana 07.10.2017. odigrano je 4. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK PPD ZAGREB 2 – RK BEDEKOVČINA  21 – 21

Početak utakmice i gotovo cijelo prvo poluvrijeme igra se gol za gol. U takvoj igri obje momčadi se izmjenjuju u vodstvu. Pred kraj poluvremena napravili smo nekoliko grešaka koje protivnik koristi i stvara prednost od 3 gola. Rezultat na poluvremenu je 14:11.

Drugo poluvrijeme otvaramo serijom 5:1 i prelazimo u vodstvo. Do samog kraja utakmice je bilo jako neizvjesno, te su se u vodstvu izmjenjivale obje ekipe. Kod rezultata 21-20 imamo zadnji napad koji uspješno realiziramo kroz sedmerac u zadnjim sekundama utakmice. Konačni rezultat je 21:21.

ODIGRANO 5. KOLO

Dana 15.10.2017. odigrano je 5. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK ZAPREŠIĆ  19 – 19

Dobro smo ušli u utakmicu i polako gradili prednost. Obrana je bila pokretljiva pa se protivnik morao potruditi za gol. Sredinom poluvremena usporavamo igru kako u obrani tako i u napadu, što koristi protivnik i polako topi našu prednost. Rezultat na poluvremenu je 9-8.

U drugom poluvremenu nastavljamo sa sporom igrom, što odgovara protivniku, te cijelo vrijeme drži rezultat u egalu. Na kraju zaslužena podjela dobova 19-19.

Idemo dalje dečki!!

ODIGRANO 6. KOLO

Dana 22.10.2017. odigrano je 6. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK DUBRAVA – RK BEDEKOVČINA  17 – 27

Dobro smo ušli u utakmicu i polako gradili prednost. Obrana je bila pokretljiva pa se protivnik morao potruditi za gol. Takvom igrom ostvarujemo prednost te na odmor odlazimo rezultatom 10-14.

U drugom poluvremenu nastavljamo sa brzom igrom u napadu i agresivnom igrom u obrani što nam otvara mogućnost za lagane pogotke iz polukontre i kontre kojima povećavamo prednost. Izrotirali smo sve igrače i sigurno priveli utakmicu kraju. Krajnji rezultat je 17-27.

ODIGRANO 7. KOLO

Dana 29.10.2017. odigrano je 7. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK PAVLEKI  28 – 16

Početak utakmice protekao je u izjednačenoj igri. Tada  podižemo ritam igre i ostvarujeno prednost od 5 pogodaka. Međutim pred kraj poluvremena zaredalo je nekoliko grešaka što protivnik koristi i smanjuje prednost. Na odmor se odlazi rezultatom 12-9.

U drugom poluvremenu još više podižemo ritam igre i povećavamo prednost.  Rotiramo sve igrače i sigurno privodimo utakmicu kraju. Krajnji rezultat je 28-16.

ODIGRANO 8. KOLO

Dana 5.11.2017. odigrano je 8. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK DUBOVAC-GAZA  35 – 5

Utakmica u kojoj nije bilo neizvjesnosti, te se ishod utakmice znao od samog početka.Cijela ekipa vrlo dobro je odradila utakmicu.