Izvješća

ODIGRANO 1. KOLO

Dana 17.09.2017. odigrano je 1. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK DINAMO ZAGREB  34 – 12

Prva utakmica  ekipe DJEČACI 2004. U  utakmicu ulazimo vrlo dobro te već na samom početku stvaramo 3-4 gola prednosti. Ekipa Dinama u tom periodu nije imala odgovor na našu igru ni u obrani ni u napadu. Do kraja poluvremena rotacijom igrača  i s nekoliko tehničkih grešaka dopuštamo igračima Dinama da poprave dojam, te se na poluvrijeme odlazi s rezultatom 19:5.

U drugom poluvremenu nastavljamo sa dobrom igrom. Protivnik nam sve teže parira što mi koristimo za konstantno povećanje  prednosti. Krajnji rezultat je 34-12. Izrotirali smo cijelu momčad i svi dečki su dobro iskoristili svoju minutažu.

Bravo dečki.

ODIGRANO 2. KOLO

Dana 24.09.2017. odigrano je 2. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK JAMNICA – RK BEDEKOVČINA  20 – 20

Početak utakmice izjednačen no tada protivnik bježi na +3. U napadu se dosta mučimo, a i obrana nam nije na pravoj razini. Tako da na odmor odlazimo sa 5 golova zaostatka. Rezultat na poluvremenu je 12:7.

Drugo poluvrijeme otvaramo serijom 6:0 i prelazimo u vodstvo. Do samog kraja utakmice je bilo jako neizvjesno, te su se u vodstvu izmjenjivale obje ekipe. Svakoj ekipi pripalo je po poluvrijeme tako da je krajnji rezultat zadovoljavajući za obje ekipe. Rezultat utakmice je 20:20.

Bravo dečki!!

ODIGRANO 3. KOLO

Dana 30.09.2017. odigrano je 3. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK SLOGA SN  20 – 17

U  utakmicu ulazimo nervozno i sa puno pogrešaka u napadu i obrani, tako da gosti ostvaraju početnu prednost od 2 gola. Tek u 7. minuti upisujemo  prvi pogodak. Gotovo cijelo prvo poluvrijeme igra se gol za gol. Pred kraj poluvremena uspijevamo se odvojiti tako da na poluvrijeme odlazimo rezultatom (11-7).

U drugom poluvremenu nastavljamo sa dobrom igrom. Protivnik nam sve teže parira što mi koristimo za povećanje  prednosti.  Sredinom poluvremena stvarujemo prednost od 6 golova. Tada uvodimo igrače sa manjom minutažom što protivnik koristi i smanjuje našu prednost. Tako da je kranji rezultat 20-17.

Svi dječaci dobili su priliku igrati , te su uspješno iskoristili svoje minute.

ODIGRANO 4. KOLO

Dana 07.10.2017. odigrano je 4. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK PPD ZAGREB 2 – RK BEDEKOVČINA  21 – 21

Početak utakmice i gotovo cijelo prvo poluvrijeme igra se gol za gol. U takvoj igri obje momčadi se izmjenjuju u vodstvu. Pred kraj poluvremena napravili smo nekoliko grešaka koje protivnik koristi i stvara prednost od 3 gola. Rezultat na poluvremenu je 14:11.

Drugo poluvrijeme otvaramo serijom 5:1 i prelazimo u vodstvo. Do samog kraja utakmice je bilo jako neizvjesno, te su se u vodstvu izmjenjivale obje ekipe. Kod rezultata 21-20 imamo zadnji napad koji uspješno realiziramo kroz sedmerac u zadnjim sekundama utakmice. Konačni rezultat je 21:21.

ODIGRANO 5. KOLO

Dana 15.10.2017. odigrano je 5. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK ZAPREŠIĆ  19 – 19

Dobro smo ušli u utakmicu i polako gradili prednost. Obrana je bila pokretljiva pa se protivnik morao potruditi za gol. Sredinom poluvremena usporavamo igru kako u obrani tako i u napadu, što koristi protivnik i polako topi našu prednost. Rezultat na poluvremenu je 9-8.

U drugom poluvremenu nastavljamo sa sporom igrom, što odgovara protivniku, te cijelo vrijeme drži rezultat u egalu. Na kraju zaslužena podjela dobova 19-19.

Idemo dalje dečki!!

ODIGRANO 6. KOLO

Dana 22.10.2017. odigrano je 6. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK DUBRAVA – RK BEDEKOVČINA  17 – 27

Dobro smo ušli u utakmicu i polako gradili prednost. Obrana je bila pokretljiva pa se protivnik morao potruditi za gol. Takvom igrom ostvarujemo prednost te na odmor odlazimo rezultatom 10-14.

U drugom poluvremenu nastavljamo sa brzom igrom u napadu i agresivnom igrom u obrani što nam otvara mogućnost za lagane pogotke iz polukontre i kontre kojima povećavamo prednost. Izrotirali smo sve igrače i sigurno priveli utakmicu kraju. Krajnji rezultat je 17-27.

ODIGRANO 7. KOLO

Dana 29.10.2017. odigrano je 7. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK PAVLEKI  28 – 16

Početak utakmice protekao je u izjednačenoj igri. Tada  podižemo ritam igre i ostvarujeno prednost od 5 pogodaka. Međutim pred kraj poluvremena zaredalo je nekoliko grešaka što protivnik koristi i smanjuje prednost. Na odmor se odlazi rezultatom 12-9.

U drugom poluvremenu još više podižemo ritam igre i povećavamo prednost.  Rotiramo sve igrače i sigurno privodimo utakmicu kraju. Krajnji rezultat je 28-16.

ODIGRANO 8. KOLO

Dana 5.11.2017. odigrano je 8. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK DUBOVAC-GAZA  35 – 5

Utakmica u kojoj nije bilo neizvjesnosti, te se ishod utakmice znao od samog početka.Cijela ekipa vrlo dobro je odradila utakmicu.

ODIGRANO 9. KOLO

Dana 12.11.2017. odigrano je 9. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK MAKSIMIR PASTELA 2 – RK BEDEKOVČINA 30 – 21

U prvom poluvremenu protivnik koristi naše greške i neiskustvo, te si serijom 7:0 stvara prednost za miran tijek utakmice. Rezultat poluvremena (18-11).

U drugom dijelu protivnik samo održava stećenu prednost i mirno privodi utakmicu kraju. (30-21).

ODIGRANO 11. KOLO

Dana 25.11.2017. odigrano je 11. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK KARLOVAC 2 – RK BEDEKOVČINA 31 – 31

Utakmica dviju podjednakih ekipa. Bolje otvaramo utakmicu i stvaramo si prednost od 3 gola, ali ni domaćin ne ostaje dužan te preokreće rezultati i bježi na +4. Rezultat na poluvremenu 18-14.

Cijelo drugo poluvrijeme lovimo rezultat. Pred sam kraj utakmice uspijevamo izjednačiti pa čak i povesti, ali protivnik u zadnjem napadu izjednačuje rezultat. S obzirom na tijek utakmice i prikazanu igru, podjela bodova je sasvim korektna. Krajnji rezultat 31-31.

ODIGRANO 12. KOLO

Dana 02.12.2017. odigrano je 12. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK DINAMO ZAGREB – RK BEDEKOVČINA 21 – 30

Dobro otvaramo utakmicu, ali protivnik je stalno tu negdje na gol dva zaostatka. Sredinom poluvremena protivnik koristi naše greške i prelazi u vodstvo. Napokon hvatamo ritam s početka utakmice i na poluvrijeme odlazimo sa prednošću od 3 gola. Rezultat na poluvremenu 12-15.

U drugom poluvremenu nastavljamo istim ritmom i konstantno povećamo prednost. Izrotirali smo cijelu momčad i svi dečki su dobro iskoristili svoju minutažu. Krajnji rezultat 21-30.

ODIGRANO 13. KOLO

Dana 06.12.2017. odigrano je 13. kolo  2.HRLDA  ’04  grupa “B”

RK BEDEKOVČINA – RK JAMNICA 29 – 21

Od početka utakmice igra se lagano i sporo. Nema uigranih akcija, golovi se postižu na individualne prolaze. U takvoj igri uspijevamo steći prednost od dva gola. Sredinom poluvremena polako podižemo ritam igre i uspijevamo povećati prednost. Rezultat na poluvremenu 16-11.

U drugom poluvremenu ubrzavamo ritam igre i agresivnost u obrani što nam donosi nekoliko laganih golova kojima još povečavamo prednost. Stećenu prednost ne ispuštamo do kraja utakmice. Izrotirali smo cijelu momčad i svi dečki su dobro iskoristili svoju minutažu. Krajnji rezultat 29-21.