Bedekovčina iznad Maksimira!U kasnom tjednom terminu, Bedekovčina je pristigla u goste Maksimiru 2 koji je na krilima pobjede protiv Zlatar Bistrice u proteklom kolu tražio još jednu pobjedu za nastavak niza. Tako se u četvrtak, 19.5. odigrala prava bitka u kojoj je Bedekovčina ipak slavila. U neizvjesnoj utakmici Maksimir je cijelu utakmicu imao prenost i inicijativu dok je Bedekovčina stizala rezultat. Pribranošću i igrom, Bedekovčina do poluvremena lovi rezultat i na odmor se odlazi sa 16:16. U nastavku Maksimir opet odmiče no Bedekovčina stiže rezultat i zabog odlične pribranosti i koncentracije ipak uspjeva pobijediti na kraju te sačuvati vodstvo. Konačni rezultat bio je 31:30 za Bedekovčinu. Naglasimo kako je Maksimir spustio nekoliko igrača iz 2.lige te je upravo igrač koji je zabio 12 golova u redovima Maksimira, Marko Punčec, standardni član prve postave Maksimira koja se natječe u 2.HRL. U redovima Bedexa sa 9 golova najefikasniji su bili Jakuš i Kardaš no ta brojka je mogla biti kud i kamo veća da oba igrača nisu promašila po 5-6 vrlo izglednih šansi. Isto tako valja istaknuti Juru Kopreka koji već 2. utakmicu za redom pruža više nego odlične obrane pa je tak oi ovu utakmicu bio na razini zadatka. Bedekovčina je ovom pobjedom zadržala 3. Mjesto na tablici i uz jednu utakmicu koja je ostala do kraja nemože ni pasti niti se popeti na tablici. Poslijednja utakmica sezone, odigrat će se 29.svibnja u dvorani SŠ Bedekovčina sa početkom u 18h a protivnik će Bedexima biti RK pavleki iz Zagreba.

RK Maksimir 2 – RK Bedekovčina 30:31 (16:16)

RK Bedekovčina:

Jus, Jakuš 9(6), Srebak 1, T.Bešenić 4, Martinić 2, Mikulec 5, D.Pripeljaš 1, Koprek, Kardaš 9, Sovec, Latin, Z.Skočaj, Galac

Trener: Zoran Despenić

SL. Predstavnik: Kristian Novosel

RK Maksimir 2:

Henigman, Brkopac 3, Punčec 12 (1), Glasnović 2, Puljić 4, Badenić 1, Ćatović, Galić, Vojvodić 1, Čurić 5, Kezerić 2

Trener: Darko Borovec

SL. Predstavnik: Ivan Jira

Isključenja:

Bedekovčina – 6 minuta

Maksimir 2 – 6 minuta

Sedmerci:

Bedekovčina: 6/6

Maksimir 2: 1/1

Bookmark the permalink.

Comments are closed.